All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 394 Products.
ODM LED Aluminum Channel Aluminum Profile For LED Pixel Point Light 25mm 30mm 40mm
| Product Weight(kg): | 0.22 |
|---|---|
| Emitting Color: | Aluminum /white/black/customized |
| Keyword: | LED Aluminum Profile |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Christmas LED Light RGB LED Pixel
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Application: | Advertisement |
| Lamp Body MateriaL: | PC |
12V 20mm LED Pixel Lights for Outdoor Christmas Decor Long-Lasting Performance
| Lifespan: | 50,000hrs |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Storage Temperature: | -20℃-60℃ |
Waterproof 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode for Permanent Outdoor Christmas Decorations
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Type: | LED |
Permanent Pixel Point Lights DMX 20mm DC12V Led Christmas RGB Lights for Surface Mounted Installation
| Matrial: | PC +Glue |
|---|---|
| Application: | Outdoor |
| Light Source: | LED |
Permanent Christmas Track Lights 30mm RGBW LED Pixel Light Outdoor Waterproof Pixel Led Point Pight
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Programmable Full Color 50mm LED Pixel Light for Christmas Decoration DC24V 1.5W IP67
| Product Nmae: | XH-K5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
24V Smart RGB LED Pixel Lights Christmas Navidad Outdoor Holiday Lights P67 PC Body Permanent Holiday
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Light Source: | SMD 3535 |
| Product Name: | LED Point Light |
Miracle Bean 12mm IP67 Waterproof Single Color Led Pixel For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W-0.15W |
| Protection: | IP67 |
DC24V IP67 Waterproof RGB LED Pixel Lights For House Permanent Christmas Holiday Lighting
| Product Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |

