All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 394 Products.
Outdoor Waterproof Eaves Lighting Track Christmas Holiday Decoration RGB LED Pixel Light IP67 Pixel Led Point Light
| Product Name: | LED String Light |
|---|---|
| Usage: | Eaves |
| Material: | PC |
Waterproof IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED Pixel Lights Christmas Colorful House Eaves Light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Round 30mm SMD2835 Waterproof Led Christmas Lights Epistar
| LED Light Source: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Cover |
| Warranty: | 2 Years |
Miracle Bean 12mm Rgb Addressable WS2811 1903 Christmas Full Color RGB F8 12mm 5V 12V LED Pixel Light From Factory
| Color Of LED: | RGB Changing Color |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Voltage: | DC5V/12V Input |
Miracle Bean 1903 12mm Rgb Pixel Led Addressable Christmas Full Color F8 12mm 5V 12V LED Pixel Light For Program
| Rated Power: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
20MM 30MM Permanent Holiday Light 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 IC Led Pixel Point Smart Home Exterior Christmas Light
| Shell: | Transparent Shell Or Foggy Shell |
|---|---|
| Item Type: | Point Lights |
| Control: | Home House,Building Facade,holiday Light |
Christmas Lighting IP67 Smart Wifi Controller House Exterior Led Lights Pixel Outdoor Holiday Lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
20mm RGB LED Pixel Addressable Point Lights Permanent Holiday Eaves Christmas Lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Wholesale 24v 4cm Diameter LED Pixel Lights PC Materials LED Christmas Holiday RGBW Waterproof 1.5W
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanent Eave Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

