All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 394 Products.
led point lights factory price ip67 outdoor waterproof 512 rgb point holiday christmas decoration lights led pixel
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| IP Grade: | Ip67 |
| Light Color: | RGB |
RGB LED Pixel Lights Outdoor Waterproof IP67 Permanent Christmas Holiday Lights For House DC12V Led Point Lights
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Key Word: | Outdoor Rgb Pixel |
Outdoor RGB LED Pixel Lights Waterproof IP67 Led Aluminum Track Lighting 40mm DC24V for House Permanent Christmas Holiday Lights
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Permanent Christmas Lighting IP67 Smart Wifi Controller House Exterior Led Lights Pixel Outdoor Holiday Eave Lights
| Material: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Qty/string: | 36/72/108pcs |
24V Outdoor LED Eave Lights Christmas Colorful Decoration IP67 Waterproof SMD5050 Pixel Point Light
| Certification: | CE |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Material: | PC Shell+Glue |
Landscape Point Pixel Led Light Rgb Outdoor Holiday Decoration 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent Outdoor Holiday LED RGB Christmas Lights with Track LED Point Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Storage Temperature: | -20-60° |
|---|---|
| Working Lifetime: | 30000H |
| Lamp Power: | 5.8W |
RGBW Led Christmas Party Wedding Decoration Pixel Outdoor Point Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
160 Degree Beam Angle RGB LED Pixel Light for Waterproof Advertising Word Sign Board
| Quantity: | 50pcs/string |
|---|---|
| Working Temperature: | -20 To 60 Degrees Celsius |
| Number Of Leds: | 1 |

