All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 394 Products.
30mm Smart App Control IP67 0.75W 12V Christmas Holiday Outdoor Point Lighting Pixel Point Light Source with Aluminum Track
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Lamp Power: | 0.75W |
| Keyword: | Led Pixel Light Source |
Miracle Bean 0.15W IP67 Led 5V 9mm Miracle Bean Led Pixel Lamp
| Type: | LED Modules |
|---|---|
| Led Type: | F5 |
| Color: | Single Color |
Dmx Led Pixel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Led Pixel Light Round Led Module For Led Pixel Display
| Color: | RGB Full Color |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| IP Rating: | IP67 |
DMX512 SMD5050 Led Amusement Park Light Break Continuation
| Color: | Single Color /RGB Full Color |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| IP Rating: | IP67 |
12mm Clear Led Pixel Light SMD5050 RGB Round Head Led Pixel Module
| Viewing Angle(°): | 120 |
|---|---|
| Luminous Intensity: | 30lm |
| Feature: | Square Led Pixel Light |
Outdoor RGB LED Pixel Light Waterproof IP67 SMD5050 20mm DC05V Miracle Bean
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 20mm |
| Material: | PC Unti-UV |
Transparent Crystal RGB LED Pixel Ball Flexible Soft 3D LED Point Light Source
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
Miracle Bean Round 9mm 12mm 0.15W 0.3W LED Pixel Light SO9001
| Working Temperature(℃):: | -40 - 60 |
|---|---|
| Item: | PVC |
| Brand Name: | Miracle Bean |
Outdoor Holiday Smart LED Christmas Lights 24v RGB Changable Wifi Controller
| Function: | Atmosphere Light |
|---|---|
| Length: | 15m |
| Material: | Pc |
50mm DC24V 2W LED Pixel Light Full Color Rgbw Smd3535 6 Lamps IP67 LED Dot Programmable
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

