All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Permanent Track Lighting RGBW Point Led Pixel Light Outdoor ROOF Lights Decoration
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
RGB Point Led Pixel Light Track Lighting Outdoor ROOF Lights Decoration
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 Outdoor Waterproof Dust DMX512 1.5W 24V RGB LED Pixel Point Light Outdoor Lighting Solution
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Waterproof IP67 24V Bulb Profile lamp 50mm RGB LED Pixel Point Light Sourse
| Product Name: | XH-H5006 |
|---|---|
| Size: | 50mm |
| Emitting Color: | RGB |
Outdoor Waterproof IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC9V 0.75W 25mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGBW
| Product Name: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Size: | 25*15.05mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC15V 1W 40mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Outdoor Waterproof Decoration Light DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanent Holiday LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
led point light Permanent Holiday Decoration Light House DC9V 0.75W 25mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGBW
| Product Name: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Size: | 25*15.05mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Meanwell 1.6A 20W Constant Voltage LED Power Supply For LED Pixel Light
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

