All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
12V 24V 36V Waterproof IP67 Long Distance Transmission LED Pixel RGBW Point Lights Christmas Decorative Outdoor Building Facade Lighting
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
50mm 24V 1.5W IP67 Waterproof LED Point Light with 120° Beam Angle and UV Resistant PC Material
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Size: | 50*18.5mm |
| Control Mode: | DMX512 |
LED Amusemen Lamp Park Light 60mm 5050RGB 2W DC12V Decorative Lights
| Product Name: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Size: | 60*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
SMD 3535 PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM Pixel Led Light
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Keyword: | RGB LED Pixel |
| Color: | RGB Full Color |
RGBW 50MM 3.5W 24V IP67 Rgb Pixel Light Strings
| Power: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Working Voltage: | DC24V |
PC Shell 30000hrs 30MM 0.45W 12V IP65 Rgb Led Module
| Protection: | IP65 |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Power: | 0.45W |
12V Amusement LED Lamp With RGB Light Color And Prolonged Lifespan
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Product Name: | LED Amusement Lamp |
| Material: | Plastic |
12V Amusement LED Lamp With RGB Light Color And Prolonged Lifespan
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Product Name: | LED Amusement Lamp |
| Material: | Plastic |

