All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
RGBW 6500k pixel light 12 * SMD3535 50mm point light source IP67 waterproof
| Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Input Voltage: | 24V |
| Body Material: | PC |
High quality IP67 outdoor waterproof permanent RGBW 6500k pixel light
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Level: | IP67 |
IP67 LED Point Light Outdoor Waterproof Permanent RGBW Pixel Light
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Level: | IP67 |
Point Lights DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip for Shopping Mall Hotel Decoration
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Type: | Point Light |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
24V factory price outdoor Christmas decoration 6500k colorful pixel light
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Level: | IP67 |
Outdoor Christmas Decoration 6500k Color LED Point Pixel Light with Decorative Function
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Level: | IP67 |
Outdoor Funfair Full Color Super Bright Custom Christmas House Decoration Module Led Point Light Source With 30mm Veiwing Angle 120°
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |
DC5V Wide Voltage LED Point Light for Outdoor Wall Lighting and Christmas Decoration
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |
IP67 RGB 25mm Point Light Source for Outdoor Digital LED Amusement Light Products
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
Programmable RGB Amusement LED Lamp 60mm DMX Control RGBW LED Point Lights
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |

