All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Running horse lamp high brightness 12V RGB 512 5603 adhesive perforated lamp one string one lamp 60mm
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Waterproof Decorative SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V for Outdoor Lighting
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Decorative SMD 30mm Waterproof IP67 12V LED Point Light
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Outdoor Christmas Lights
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Control Mode: | Remote Control |
Factory Led Price 80mm SMD3535 Single Color Waterproof Lights Solid Color for Building Outdoor LED Point Lights
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 80mm |
Outdoor Power Supply DC12V DC24V Waterproof Led Driver For Lights Module And Led Point Light
| Type: | LED Power Supply |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Warranty: | 2 Years |
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67
| Power: | 250W,300w,350W,400W |
|---|---|
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
| Weight: | 1.45kg |
12lm High Lumens IP67 Rated LED Eaves Lights for Christmas Outdoor Lighting
| Product Type: | LED Lights |
|---|---|
| Application: | Outdoor/Indoor |
| Working Voltage: | 24v |
Home 24V RGBW IP67 LED Eaves Light Outdoor Color Decorative for Christmas and Year
| Ip Grade: | IP67 |
|---|---|
| Bulb Type: | LED |
| Led Color: | RGBW |
Outdoor 30mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Waterproof for Sports Field and Exterior Illumination
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
| Installation Type: | Surface Mounted |

