All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
DC24V 2.5A Constant Voltage LED Power Supply For LED Channel letter / RGB LED Pixel
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
30 Watt Constant Voltage LED Power Supply 12VDC / DC 24V for LED Pixel Lights
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Big LED Channel Letter 20mm Pixel Light SMD 5050 IP67 For Outdoor
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Smd3535 6 Lamps LED Dot Pixel Light 50mm DC24V 2W Full Color Rgbw Waterproof IP67
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
1.8W Dia 30mm RGB Full Color LED Decorative String Lights For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
LED Decorative String Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
LED Channel Letter / RGB LED Pixel Waterproof LED Driver 60 W
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Miracle Bean 0.2w 16lm LED Point Pixel Light 9mm 12v IP67
| Luminous Flux(lm): | 16 Lm |
|---|---|
| Power: | 0.2w |
| Size: | Cut 9mm |
RGB DMX Pixel LED Tape Outdoor Waterproof For Building Lighting Christmas Decoration
| Control: | DMX512 |
|---|---|
| Light Source: | 3in1 SMD3535*3 |
| Power: | 1.5W Per Light |
Dot Programmable String Permanent Pixel Light 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lamps IP67
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

