All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel module ] Match 1544 Products.
Global hot selling high quality colorful eave string lights for Christmas home decoration
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 Hours |
| Color Temperature: | 3000K-6500K |
PC Shell Outdoor Eaves Lights IP67 WIFI Control 20*12.5mm DC12V/24V App RGB Permanent Lights for Outdoor
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
25MM RGB SMD5050 1.5W DC24V Aluminum Track Outdoor House Light Fixture Ip67 Rgbw LED Rgbic Permanent Christmas Outdoor Lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
100W Output Power CE ROHS Certification 12V/24V 24W/36W/60W/150W Waterproof AC DC Cabinet IP67 for LED Lighting 110V
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Running horse lamp high brightness 12V RGB 512 5603 adhesive perforated lamp one string one lamp 60mm
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
EAVES LIGHT IP65 RGB permanent outdoor light with Plug-in power supply for outdoor indoor decorative lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
decorative EAVES LIGHT IP65 RGB permanent outdoor light with Plug-in power supply for outdoor indoor decorative lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor Holiday Lighting with 72pcs Customisable Led Lights Kits IP67 Waterproof
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Smart RGB Outside Lights IP67 Waterproof Eaves Lights WIFI Permanent Outdoor Lights For House
| Usage: | Eaves Lighting |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Installation Type: | Surface Mounted |
Best price Smart RGB Outside Lights IP67 Waterproof Eaves Lights WIFI Permanent Outdoor Lights For House
| Usage: | Eaves Lighting |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Installation Type: | Surface Mounted |

