All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel module ] Match 1544 Products.
Interior Decoration Transparent Film Screen RGB Light Color High Power Flexible
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Power: | 300W/m2 |
| Item: | LED Transparent Screen |
Mini 150 W Switching Power Supply 24V AC110V TO DC12V For CCTV
| Packaging Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W:19KGS N.W.:18KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Factory Price Full Colour Grille Mesh Screen Transparent Led IP67 RGB P3.91 Grille Mesh Screen LED Mesh Video Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Transparency 1000*1000mm Outdoor Grille Screen Rental Led Transparent Screen Price P3.91 Pantalla Led Transparente
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light Smd3535 IP67 0.75W DC12V Single Color
| Product Name: | XH-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Waterproof Landscaping Motif Christmas Decorations Light 50mm 2W DC12V Outdoor Amusement Park Light Show
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
Recessed Adjustable Downlight Dimmable LED 20W RGBW 400LM SPI USC2904
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
12W RGBW Recessed Anti-Glare Downlight LED Trimless 400LM for Commercial and Home Lighting
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
high quality transparent glass full color DC5Vwith aluminum double sided glass indoor display
| Pixel Style: | P20/P10/P8/P6/P4 |
|---|---|
| Control System: | Nova/Linsn/Colorlight/DBStar |
| Operating Voltage: | DC5V |
LED Amusement Park Light Decoration Lighting 60mm 5050RGB 2W DC12V Decorative Lights
| Product Name: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Size: | 60*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |

