All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel module ] Match 1544 Products.
1.5w 12v colorful upgraded smart 25mm outdoor Christmas decorative string lights
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Color Rendering Index: | 80 |
20mm Eaves Light 12V Customizable Led Type SMD 5050 Outdoor/Indoor IP67 Waterproof
| Lumens: | 12lm |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Led Qty: | 1Leds/pieces |
Factory price 1W IP67 waterproof outdoor wholesale price 20mm eaves light 12v customizable
| Lumens: | 12lm |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Led Qty: | 1Leds/pieces |
25mm permanent custom IP67 outdoor waterproof Christmas eaves light
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Installation: | Surface Mounted |
| Waterproof: | Yes |
24V Waterproof Rgbw Light LED String Point Eaves Light for Christmas Holiday Decoration CE Certified
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
White RGBIC LED Permanent Christmas Outdoor Point Lights Diameter 20mm Qty/string 100pcs Permanent Holiday Kits Lighting
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Product Name: | K4006P12 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Color: | RGB |
DC12V Amusement Ride LED Lights 3Leds 30mm Outdoor Decoration Changeable Point Lights with Optional Deep Mist Mask and 0.8W
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 DC12V Waterproof Outdoor Decoration Point lights 30mm RGB Led Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Protocol: | SPI/DMX Protocol |
| Lamp Body Material: | PC |
Super Colorful Effect Front Sign Letters For Amusement Park , Club , Bar
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |

