All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2138 Products.
Permanent Lighting 24V RGBWIC Eaves Lights Christmas Residential Lights In Stocks
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
RGBW Waterproof Eave Point Lights 25mm Diameter 1.5W for Outdoor House Permanent Holiday Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Smart Permanent Outdoor Eaves Decorative Christmas Lights with APP Control and PC Shell Glue
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent Outdoor RGB String Lights Waterproof for Ambient Temperature -40C-60C and Holiday Decor
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent Power 36LEDs RGBW APP Control Outdoor Eaves Light For Garden Decoration
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 25mm |
| IP Grade: | IP67 |
Direct Marketing Programmable Waterproof Advertising Sign Colorful Changing Point Lights Lighting Track
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 50mm |
DMX512 Control Full-Color Advertising Screen for Christmas Decoration and Customized Size
| Application: | Nightclub , Stage,Buliding.etc |
|---|---|
| Control Method: | DMX512 |
| Screen Dimension: | Customized Size |
Outdoor Full Color DMX512 SMD3535 Point Light Source Video Wall for Advertising Display
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Pixels: | 125mm |
| Control System: | DMX512 |
RGB Full-Color Advertising Display Screen with Video Function and DMX512 Control
| Color: | RGB |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Chip Color: | FULL COLOR |
Outdoor Decorative Atmosphere Eave Light with PC Glue Material Waterproof IP67 Wifi Bluetooth Control RGB Festive Strip Lamp
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

