All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2138 Products.
High Brightness Indoor Spot Light Bulbs SMD3535 0.8w RGB DC12V Durable
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.8w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 DC24V 50mm Waterproof Point lights Outdoor Decor Permanent Colorful Christmas Lights
| Control Mode: | DMX512 |
|---|---|
| Item Type: | Point Lights |
| Shell Material: | PC |
Christmas Color Monochrome Outdoor Decoration Lamp with 120 Degrees Beam Angle and IP67 Waterproof
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ic Chip: | DMX512 |
| Working Temperature: | -10℃-40℃ |
Rainproof 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Switching Power Supply
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |
High Transparency Rate P6 Transparent Film Screen for Business 50000hrs Lifespan
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
IP65 5V 12V 24V SMPS Power Supply 1A - 30A AC DC CCTV Power Supply
| Output Power: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80MV |
IP67 P83 Outdoor Decoration Full-color Advertising Display Screen SMD3535dmx512
| Illumination: | 4000cd |
|---|---|
| Panel Size: | Customized |
| Light Angle: | 160 Degree |
DMX512 IC Chip Permanent Christmas 30mm IP67 Outdoor RGB Point Light Source with Multiple Modes and APP Remote Control
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
30mm Aluminum Profile RGB Waterproof IP67 Full Color Plastic Body Permanent Christmas Point Lights
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
High Brightness Landscape Lighting Point Lights for Outdoor 1.5W RGB Christmas 24V Aluminum Channel Profile Track 50mm IP67 Waterproof
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |

