All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led point light for amusement ] Match 76 Products.
33mm Diameter IP67 Waterproof Full Color RGB LED Point Light for Outdoor Amusement Park Decoration
| Product Application: | Indoor/Outdoor Lighting |
|---|---|
| Lighttype: | Point Light |
| Angle: | 120 |
IP67 RGB 25mm Outdoor Digital Led Amusement Light LED Point Light Source Products
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
Smart Control Festival Amusement Park Building LED Point Light Miracle Bean Permanent Outdoor LED with 120° Viewing Angle
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 50mm Led Pixel Light |
Outdoor Waterproof 25mm RGB Full Color DC12V IP67 SMD3535 LED Pixel Amusement Led Point Light
| Product Model: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Veiwing Angle: | 120° |
| Luminous Flux: | 8lm |
Waterproof Decorative SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V for Outdoor Lighting
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Decorative SMD 30mm Waterproof IP67 LED Point Light
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
SMD5050 30mm RGB LED Point Light Amusement LED Lamp For Amusement Park Rides
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D30S12 |
| Light Source: | 5050RGB |
RGB SMD5050 26mm LED Point Light Lamps For Amusement Park Rides
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D26 |
| Light Source: | 5050RGB |
Led Amusement Lighting Amusement Park Pixel Break Continuation Function Led Point Light
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Type: | Injection Molding |
| Voltage: | 24V |
Programmable RGB Amusement LED Lamp 60mm DMX Control RGBW LED Point Lights
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |

