All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led point light for amusement ] Match 75 Products.
High Quality High Brightness 20mm RGBW LED Point Light 5V 0.4W IP67 Amusement Funfair Landscape Mini LED Point Light
| Operating Temperature: | -20 To 60 Degrees |
|---|---|
| Working Voltage: | DC 5V |
| Ip Rate: | Outdoor IP67 |
Rgbw Amusement Park Permanent 50ft/100ft Christmas Pixel Led Point Lights Outdoor Decoration Pixel Smart Eaves string
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Led Building Lighting RGB UCS1903 DMX512 30mm Led Lights LED Point Light Facade Lighting
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Permanent Christmas IP67 LED Point Lights Rgb Outdoor Decoration Wifi Smart Eave String
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
SMD3535 DC24V 1.5W DMX LED Point Light For Building Facade
| Application: | Building Facade Illumination Decoration |
|---|---|
| Size: | 50pcs/string |
| Warranty(Year): | 2-Year |
DC12V 2W RGB LED Point Light Global Milky Face Mask 65mm LED Amusement Lamp
| Product Model: | XH-D65S12 |
|---|---|
| Size: | Ø65*H56.2mm |
| Power: | 2W |
Programmable RGB LED Point Light 45mm Playground Amusement Lights
| Product Model: | XH-D45 |
|---|---|
| Diameter: | 45mm |
| Color: | RGB |
Programmable RGB LED Point Light 45mm 1W DC12V Playground Amusement Lights
| Product Model: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Diameter: | 45mm |
| Color: | RGB |
Building Amusement LED Pixel Dot Light DC24V 40mm Outdoor Digital LED Point Light
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | Ucs 512 |
| Application: | HOTEL/Building |
Permanent Holiday Light WS2811 2904 Ic Christmas Lights Amusement Park 30mm Pixel Rgb RGBW Led Point Light
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Shell/milky Shell |
| Application: | Family House,LANDSCAPE, Building Facade |

