All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led point light for amusement ] Match 75 Products.
Plastic Amusement Ride LED Cabochon Lights with 12V Voltage and Colorful Design
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Product Name: | LED Amusement Lamp |
| Light Source: | LED |
Multi - Color 30mm Bridge Decorative LED Pixel Light DC 24V , RGB LED Pixel waterproof 1.5w for outdoor decoration
| Angle: | 120 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Ip Rate: | Outdoor IP67 |
DC12V Amusement Ride LED Lights 3Leds 30mm Outdoor Decoration Changeable Point Lights with Optional Deep Mist Mask and 0.8W
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
DC 12V Outdoor LED Decorative Lights with 30000hrs Lifespan , LED Point Light
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
Yellow IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm LED Backlight For Amusement
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Model: | G2001MY12 |
Amusement Point Light Programmable 24V LED Outdoor Pixel Light LED String Rgb Light 50mm Diameter
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Light Source: | SMD 5050 |
| Product Name: | LED Point Light |
led pixel lamp 20mm DC 12V Digital RGB LED Pixel Light For Shopping Mall , LED Pixel String
| Working Voltage: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Cover: | Milky White Cover |
Multi-Color 5050smd LED Amment Light With Long Lifespan For Exciting Lighting
| Application: | Amusement |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Light Source: | LED |

