All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1055 Products.
DMX512 IC Chip Permanent Christmas 30mm IP67 Outdoor RGB Point Light Source with Multiple Modes and APP Remote Control
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Surface Mount Magnetic Track Light 40W RGBW Black/White Aluminum Body
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W RGBW Magnetic Track Light , Magnetic Rail Cob Spotlight in Surface Mounted Design
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W RGBW Magnetic Track Light , Magnetic Rail Cob Spotlight in Surface Mounted Design
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Rainproof 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Switching Power Supply
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |

