All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1035 Products.
Outdoor Waterproof IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
1.8W Dia 30mm RGB Full Color LED Decorative String Lights For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
LED Decorative String Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
Front Lighting 9mm DC5V LED Pixel Light Single Color IP65 For LED Channel Letter
| Material: | PVC For Outside Shell |
|---|---|
| LED Type: | 5mm Staw Hat |
| Protection: | Waterproof IP67 |
LED Channel Letter DC5V LED Pixel Light LED Video display Outdoor
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.3W |
| Protection Clas: | IP67 |
Outdoor DC12V 20mm SMD 5050 IP67 Led Pixel Christmas Lights 2000mcd
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighing Source: | Epistar |
IP67 0.25W Blue DC12V 5050 20mm LED Pixel Light With 120 Beam Angle
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.12W |
| Lighing Source: | Epistar |
Outdoor Waterproof RGB LED Programmable Pixel Light 53mm 2W DC12V For Amusement Park
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 53*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
30mm 0.75w Waterproof Ip67 Led Pixel Lamp 5050 Brightek Chip Ce Rohs
| Light Intensity: | 18000mcd |
|---|---|
| Working Power: | 0.75W |
| Chip: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |

