All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 2W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
30mm Lifetime Decorative Smart Led Strip 12V for Outdoor Lighting Decoration
| Key Word: | Outdoor Rgb Pixel |
|---|---|
| Type: | LED |
| Chip Source: | SMD3535 |
Pixel Pitch 30mm 40mm 50mm LED Curtain Display Soft LED Mesh Screen Outdoor
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Panel Size: | Customized |
| Color: | Full Color RGB |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen Pixel Pitch 40mm 50mm Soft Outdoor RGB Mesh Screen
| Application: | Indoor, Outdoor, Events Lighting, Display Video Screen |
|---|---|
| LED Source: | Epistar 3535 RGB LED Chip |
| Voltage: | 12V |
P100mm Display LED Curtain Wall IP67 Flexible LED Mesh Video Curtain
| Application: | Nightclub /Building Facade |
|---|---|
| LED Source: | Epistar 3535 RGB LED Chip |
| Voltage: | 12V |
PC Shell Full Color 1.5W DC 24V 50mm IP65 Led Pixel Lamp
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Warranty: | 3 Years |
Programmable 2W 24V 50mm IP65 RGB Led Pixel Lamp
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Keyword: | RGB LED Pixel |
Miracle Bean 0.15W IP67 Led 5V 9mm Miracle Bean Led Pixel Lamp
| Type: | LED Modules |
|---|---|
| Led Type: | F5 |
| Color: | Single Color |
Dia 12mm 100lm / W 12mm Led Pixel String PVC Shell + PU Inside
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Full Color SMD 5050 0.3W 100LM/W 20mm LED Pixel Module
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |

