All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1035 Products.
RGBW 50MM 3.5W 24V IP67 Rgb Pixel Light Strings
| Power: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Working Voltage: | DC24V |
Full Color 0.3W 5V IP65 20MM Waterproof LED Pixel
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP65 |
Miracle Bean Advertising Letter Led Pixel String Lights 9mm Drilling Holes IP67
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Application:: | Advertising Channel Letter |
| Color: | Red/Green/Blue/Yellow/White |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Waterproof LED Pixel for Outdoor Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.8W
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Protection: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Pixel Angle 120° 1.5W Working Voltage DC24V Matrial PC Shell
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Keyword: | RGB LED Pixel |
UV Protection 6pcs SMD 2835 Green Led Pixel Light For Edge Lighting
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |

