All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Module 1903 0.3W DC12V High Brightness 2 Years Warranty
| Type: | Led Modules |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Dmx Led Pixel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Led Pixel Light Round Led Module For Led Pixel Display
| Color: | RGB Full Color |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| IP Rating: | IP67 |
Miracle Bean Led Amusement Series LED Light 12V 2W RGB LED Pixel Light
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D60S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Aluminum Profile Led Pixel Point Light Waterproof IP67 30mm DMX512 RGB Miracle Bean
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led Pixel Point Light |
IP67 12MM LED Pixel Lights Rgb DMX512 DC12v 0.3w For Signboard
| Product Name:: | Led String |
|---|---|
| Storage Temperature(℃): | -40 - 60 |
| Body Material: | PC |
12V LED Amusement Light With Pre-Programmable RGB Lighting
| Light Color: | RGB |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Color: | Multi-color |
20mm 12v LED monochrome waterproof pixel point light source billboard word pixel light
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Waterproof LED Bulb for Home and Outdoor Decoration in Amusement Park
| Features: | Energy Efficient |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| Weight: | 300g |
Led IP67 Point Lights RGB 12mm DC5V Led Pixel Lights for Facade Building Lighting
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Certificates: | CE Rohs |
| Ic Chip: | SPI |
DMX512 SMD5050 Led Amusement Park Light Break Continuation
| Color: | Single Color /RGB Full Color |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| IP Rating: | IP67 |

