All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1035 Products.
WaterProof Decoration Led Pixel Module 100lm / W Unprogrammable 6smd 2835 High Brightness
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Module
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Warranty: | 3 Years |
IP67 Waterproof 1.2W 24V 40mm rgb led module
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Keyword: | RGB LED Pixel |
3W 24V IP67 Miracle Bean 50MM rgb led module Waterproof
| Power: | 3W |
|---|---|
| Keyword: | RGB LED Pixel |
| Working Voltage: | DC24V |
SMD3535 Led Pixel Point Lights Miracle Bean 30mm High Brightness Waterproof IP67 1W RGB+W
| Name: | Led Point Light |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Protection: | Waterproof |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean with IP67 Protection
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Waterproof 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode for Permanent Outdoor Christmas Decorations
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Type: | LED |
DC 5V Voltage 20mm Waterproof RGB IP67 Permanent Point PC LED Pixel with Aluminum Profile
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Miracle Bean RGB Led Pixel Module 1903 0.3W DC5V 12mm Size Unprogrammable 2 Years Warranty
| Type: | Led Modules |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |

