All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
OEM ODM Multi Color 40mm RGB LED Point Light IP67 Led Light
| Input Voltage: | DC15V |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Lighing Source: | Epistar |
LDMX Waterproof IP67 Outdoor ED Point Light LED Sign Pixel Lights
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Shell: | Bayer Of Germany |
Decorative LED Lights 30mm RGB DC12V LED Pixels For Building Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Color: | RGB Full Color |
DMX IP67 DC5V Waterproof RGB LED Point Light , Full Color 12MM Led Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Volt: | 12V |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
IP67 12mm 5V RGB Full Color Led Modules Outdoor Advertising Lighting For Signs
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
0.48W Super Bright Square LED Sign Modules For LED Edge Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Yellow IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm LED Backlight For Amusement
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Model: | G2001MY12 |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 1W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Size: | 45*H23mm |
| Lamp Power: | 1W |

