All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
Power Supply Led Driver 12V 24V waterproof 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Storage Temperature: | -20°C To +60°C |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V 24V DC |
| Frequency: | 50-60Hz |
12V/24V Lightweight Led Driver 100W 200W 300W 400W 600W Switching Power Supply
| Housing Materials: | Aluminum |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
| Standard: | CE/ROHS |
Outdoor IP67 LED Driver Flicker Free for Lights 50W 100W 400W 600W Power Supply
| Feture: | Waterproof Rainproof Driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | Power Supply |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
led floodlight outdoor 9w Outdoor Led Flood Light Waterproof IP65 For Building
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 9W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
High Brightness Full Color Led Backlight Module DC12V SMD3535 For Light Box
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PVC+Glue |
DMX512 SMD5050 Outdoor LED Linear Light For Facade Building
| Size: | L1000*W25*H43mm |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
12V 6X12mm Silicone LED Neon Rope Light IP67 Flexible SMD 2835 LED Strip
| Light Color: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Size: | 6*12mm |
LED Point DMX512 IP67 Waterproof Lights 30mm SMD3535 RGB Color
| Product Name: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Chip Source: | SMD3535 |
Waterproof IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB Outdoor Flexible LED Net Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Application: | Mesh Led Display For Building, Building Media Decoration |

