All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
High brightness colorful SMD2121 5V high permeability led transparent film screen
| Pixel Style: | P20 |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Voltage: | 5V |
Miracle Bean high quality DMX512 ip65 waterproof color outdoor LED linear lights
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
24V 45M LED icicle lights Christmas Light Outdoor Decoration Drop Led curtain String Lights Garden Street Eaves
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 25mm |
| IP Grade: | IP67 |
IP67 Protection Class LED Mesh Screen Video Wall for Building Decoration and Advertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
Ultra-Thin P20 Transparent LED Screen Advertising Self-Adhesive Mounting Display
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220-240V |
Pixel Pitch 16mm LED Transparent Film Screen Soft For Glass Installed Play Advertising
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Usage: | Indoor Advertising LED Display |
| Keyword: | Digital Signage Totem |
Outdoor Flexible LED Net Screen Waterproof IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Application: | Mesh Led Display For Building, Building Media Decoration |
Dimmable 24V RGBW LED Eaves Lights The Perfect Outdoor Christmas Lighting Solution
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Dimmable: | Yes |
20mm RGBW LED Eaves Light for Outdoor Christmas and Halloween Decorations 30000 Hours Lifespan
| Luminous Flux: | 12lm |
|---|---|
| Color: | RGBw |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Waterproof P2.6-6.25 Transparent LED Grille Display Outdoor Full-Color Video Screen
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Operation Temperature: | -20~+40 ºC |

