All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Outdoor Building LED Point Light Source 160° Beam Angle 12V IP67 Waterproof for Eaves
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Size: | 20mm |
Christmas Advertisement Color LED Mesh Screen IP67 Outdoor Waterproof And Dustproof
| Size: | 25MM |
|---|---|
| Control: | DMX512 |
| Display Function: | Video |
100mm Pixel Pitch Full Color Flexible LED Mesh Screen for Hanging Installation and Outdoor Advertising
| Product Name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
Led Point Light Source DC12V RGBW SMD5050 IP67 Waterproof High Brightness 3cm For Outdoor Building
| IC Chip: | DMX512 |
|---|---|
| Diameter: | 30mm |
| Certification: | CE RoHS |
DMX512 SMD3535 Full Color RGB+W LED Point Light Source for Decoration Lights
| Type: | Epistar |
|---|---|
| Workiing Votlage: | DC12V |
| Productname: | LED Point Light |
400W High Power LED Flood Light IP65 Die Cast Aluminum Matrial
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
DC12V Silicon Flexible LED Neon Strip 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Application: | LANDSCAPE, Neon Signs/decorative |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Color: | White, Blue, Yellow, Red, Orange, Green, Purple Etc. |
9 cm PVC Point Lights Colourful LED Source and SPI Control for Landscape Applications
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | Colourful |
| IP Grade: | IP67 |
Large Size 5W Epistar Chip 100mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 With PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |
Outdoor Building Lighting 5W RGB LED Point Light with IP67 PC Body and 24V Voltage
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |

