All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
Large Size 5W Epistar Chip 100mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 With PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |
Outdoor Building Lighting 5W RGB LED Point Light with IP67 PC Body and 24V Voltage
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |
100mm RGB LED Point Light 5W Epistar Chip Waterproof IP67 With PC Body For Outdoor Building Garden Landscape Lighting
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |
24v Multi-bulb Waterproof LED Point Lighting For Facade DMX512 High Brightness
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 80mm |
Beam Angle 120 Degree Multi-bulb Waterproof LED Point Lighting For Facade DMX512 High Brightness
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 80mm |
Outdoor LED Circular Spotlight 9w With Die Cast Aluminum Material And IP65 Protection
| Matrial: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Color: | Red/green/blue/yellow/white/warm White/naturally White |
| Warranty: | 2 Years |
Outdoor Waterproof 50mm Diameter LED Point Light Source Landscape Decorations Christmas Point Lights
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | Monochrome |
| Item: | 50mm Led Pixel Light |
Waterproof LED Outdoor Floodlight 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w Rgb Led Flood Lights
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
160lm Smd2835 High Power Led Module Dc12v 2w 170 Degree
| Color Temperature: | 6000K |
|---|---|
| Product Name: | Injection Led Module |
| Size: | 44*32*9 |
Grid screen LED intelligent panoramic 3D outdoor waterproof acrylic integrated grid screen architectural landscape light
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Product Name: | Led Mesh Screen |

