All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Smd 2835 DC 12V Outdoor Led Advertising Signs
| Work Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Chip Brand: | Customizable |
| Color: | Red/green/blue/yellow/white |
3W Wide Beam Angle Epistar SMD 3030 Led Advertising Signs
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Emitting Color: | Warm White/natural White/cool White |
| Color Temperature: | 2800-15000k |
SMD3535 DC24V 1.5W DMX LED Point Light For Building Facade
| Application: | Building Facade Illumination Decoration |
|---|---|
| Size: | 50pcs/string |
| Warranty(Year): | 2-Year |
RGB Color DC12V Waterproof LED Mesh Wall Flexible LED Mesh Screen
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P125 |
|---|---|
| Power: | 48W |
| Volt: | DC12V |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen DC12V IP67 Outdoor LED Screen Display
| Product Name: | XH-H2503-12 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Size: | 1000mm*1000mm |
RGB LED Point Light 1W Epistar Chip 30mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 with PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 30mm |
| Keyword: | Led Pixel Light Source |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 with PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 50mm |
SMD 3535 RGB 100mm 24v Outdoor RGB LED Point Lights LED Amusement Light
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 100mm |
Outdoor Building Garden Landscape Lighting 100mm RGB LED Point Light 4W Epistar Chip Waterproof IP67 With PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 100mm |
| IP Grade: | IP67 |
Smart eaves lighting RGBW APP control 36LEDs Holiday Decoration IP67 Waterproof LED Permanent Outdoor Eaves Light
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 25mm |
| IP Grade: | IP67 |

