All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
High Performance Ultra Thin Clear Screen P6 P8 P10 HD Transparent Led Display For Retail Stores
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | DC05V |
Factory Price Self-Adhesive Advertising Display Ultra-Thin P20Transparent LED Screen Disp Advertising screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220-240V |
Flexible transparency adhesive LED Film Screen thin Advertising Video Wall P4 DC5V WE2121RGB 16bit
| Screen Dimension: | 4MM |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Pixels: | 4mm |
Flexible transparency adhesive LED Film Screen thin Advertising Video Wall P6DC5V WE2121RGB 16bit
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |
2mm thickness flexible LED Transparent Film Screel P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Pixel Style: | P6 |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Module Weight: | 4Kg/㎡ |
Easy Installation LED Transparent Film Screen P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Work Volt: | DC5V |
|---|---|
| Luminous Flux: | Customizable |
| Module Size: | 240*960 |
Customized LED Transparent Film Screen for Advertising Video Wall P6DC5V WE1314RGB 16bit
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
|---|---|
| Work Volt: | DC5V |
| Contrast Ratio: | High |
Flexible Transparent Glass LED Screen Wall Indoor Advertising Transparent LED Window Display
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
Customized LED Transparent Film Screen High Resolution P6 DC5V WE1314 RGB For Advertising Video Wall
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |
P6 DC5V WE1314 RGB 16bit LED Transparent Film Screen for Advertising Video Wall Display
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |

