All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Affordable 12V DMX512 Outdoor Building Decoration Color LED Bulb in White or Gray
| Features: | Energy Efficient |
|---|---|
| Application: | Amusement |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
DC24V DMX LED RGB LED Point Lights Aluminum Profile IP67 Waterproof 40mm 30mm 50MM
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
Led Switching Power Supply 12V 24V 200W Waterproof IP67 Aluminium Alloy Shell
| Color: | Dark Grey |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| Diameter: | 100mm |
|---|---|
| Warranty: | 3years |
| Led Chip: | SMD3535 |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| Ip Grade: | IP 67 |
|---|---|
| Led Brand: | Miracle Bean |
| Material: | PC |
IP67 DMX512 50mm Outdoor Building Lighting Pixel RGB Waterproof LED Point Light Source
| Lamp Power: | 2w |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| View Angle: | 160 Degree |
Waterproof IP67 Led Point Light 1.5W SPI Control For Outdoor Building
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Size: | 40mm |
| IP Grade: | 67 |
Outdoor Waterproof LED Point Light 0.6W 1800 - 6500K Ip67 DC12V 30mm Smd3535
| Product Name: | H3003M12V2.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.6W |
WE2121RGB-IC Transparent LED Film Display Ultra Thin Flexible DC5V P20 200W/M2
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Pixel Density: | 2500Dot/㎡ |
| LED Devices: | WE2121RGB-IC |

