All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
Outdoor RGB LED Pixel IP67 For Programmable Signs / Channel Letter
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Certificates: | CE Rohs |
High Power 12v 3Leds Module 0.6w Outdoor smd2835 Sign Module Light Box RGB Injection Led Modules
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | 7520-2835-0.72W |
| Power: | 0.6W |
Led Driver 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Power Supply
| Output Power: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
Miracle Bean 40mm RGB LED Point Light Waterproof Customized IP67 1.5W 24V
| Product Name: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 40mm |
Customized IP67 LED Point Light 2W 24V 50mm RGBW For Outdoor
| Product Name: | XH-H5010P24 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 50mm |
Outdoor Single Color 30mm LED Point Light IP67 Waterproof 0.6W 12V 30mm PC Body
| Product Name: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Miracle Bean Point Light LED Waterproof Customized IP67 1W 12V 30mm
| Product Name: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |
SMD5050 Outdoor RGB LED Point Light 120 Degree Beam Angle 0.3W DC12V PC Body
| Product Name: | XH-G2001P12 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 20mm |
Miracle Bean 30mm Point Light LED RGBW Waterproof Customized IP67 1W 12V
| Product Name: | XH-H3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |
25mm RGBW LED Point Light Waterproof IP67 1W 12V Customized Miracle Bean
| Product Name: | XH-H2503P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 25mm |

