All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
DC5V LED Pixel Light , Programmable 8mm Staw HatLED Channel Letter
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Customized Miracle Bean IP67 Outdoor Waterproof P100 Pixel 30mm DMX512 RGB LED Net Screen Video Display
| Product Name: | XH-G3003 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Product Weight: | 2.6kg/m² |
P50 Pixels Mesh Led Screen Display IP67 SMD3535 DC12V 80W RGB LED Net Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
80W RGB P100 LED Pixels Mesh Screen Display IP67 Advertising Outdoor Point Lights Display
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
RoHS Certified 12V Double Side Aluminum Profile LED Point Pixel Light for Permanent Building Roof in Outdoor Smart Home
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
Meanwell 1.6A 20W Constant Voltage LED Power Supply For LED Pixel Light
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
30 Watt Constant Voltage LED Power Supply 12VDC / DC 24V for LED Pixel Lights
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Miracle Bean LED Smart Pixel SMD3535 Waterproof LED Point Light DC24V 3W
| Product Name: | XH-K5012P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Size: | 50*17.7mm |
Outdoor RGB LED Pixel IP67 For Programmable Signs / Channel Letter
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Certificates: | CE Rohs |
High Power 12v 3Leds Module 0.6w Outdoor smd2835 Sign Module Light Box RGB Injection Led Modules
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | 7520-2835-0.72W |
| Power: | 0.6W |

