All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
Miracle Bean Green 9mm Outdoor Waterproof Pixel Light With IP67
| Product Name: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Size: | 9mm |
| Color: | Green |
Miracle Bean Led Point Pixel Light Outdoor DC12V IP67 0.3W Full Color RGB
| Model: | XH-G2001P126.1 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
Customizable LED Mesh Screen Pixel Density You Can Customize
| Material: | PC |
|---|---|
| LED Quantity: | Customizable |
| Working Temperature: | -40℃~+60℃ |
25mm RGB SMD3535 0.3W Smart Pixel IP67 Waterproof Lights for Dynamic Lighting Effects
| Product Name: | XH-H2501P12-C1a |
|---|---|
| Size: | 25*15.1mm |
| Color: | RGB |
RGB Led Pixels 50mm Diameter IP67 Led Pixel Light indoor outdoor decoration lighting buildings bridges
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGBW)-B1a |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 2W |
DMX512 Control SMD5050 LED Colorful Mesh Video Display for Advertising Screen
| Center Distance: | 83mm |
|---|---|
| Lifetime: | ≥30,000 Hours |
| Chip Color: | FULL COLOR |
Christmas Decoration LED Mesh Display Screen with IP67 Protection Grade and Remote Control
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control, DMX512 |
| Control System: | DMX512 |
Adjustable Brightness LED Grid Screen with DMX512 Control and Customizable SMD3535 LED Point Light
| Luminous Angle: | 160° |
|---|---|
| Protection Class: | IP67 |
| Led Chip: | Taiwan Epistar |
IP67 LED Point Light 1.8W DC15V 40mm Smd3535 DMX512 3RGB+3W Signal Pixel Light Point Source
| Product Name: | XH-H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.8W |
IP67 0.2W Outdoor LED Pixel Light For Waterproof Light 9mm DC12V
| Product Name: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Power: | 0.2W |
| Work Volt: | DC12V |

