All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Full Color IC DMX512 12MM Led Pixel , RGB F8 DC05V waterproof LED modules
| Input Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighing Source: | Epistar |
12MM IP67 0.3W RGB full Color High Brightness Outdoor LED Pixel Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB |
Miracle Bean 12mm LED Pixel Light Waterproof IP67 0.3W 12V
| Input Voltage(V): | 12V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Warranty(Year): | 3-Year |
Waterproof Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Light Outdoor 0.3W DC5V
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
RGB 0.75W DC12V Pixel Light 25mm LED Point Light Source with Lifespan 30000 Hours
| Product Model: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.75W |
IP67 LED Pixel Light Source 0.75W DC12V 30MM RGB For Outdoor Decoration / Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
IP67 LED Pixel For Advertisements RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Point Pixel Light Source
| Product Name: | H4004P15 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Outdoor Decoration IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Light Source
| Product Name: | H4006P24 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
50PCS LED Pixel Module RGB Color 12mm Square LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGB) |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |
Outdoor Lighting Square Digital RGB LED Pixels 0.3W 12mm DC12V 50pcs A String
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |

