All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2039 Products.
Single Color LED Pixel Light DC12V 9MM 0.2W Advertising Signage Board light LED manufactur
| Product Name: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Size: | 9MM |
| Voltage: | DC12V |
12Mm DC05V IP67 rgb LED module , digital rgb LED pixels 0.3 W Power
| Input Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighing Source: | Epistar |
0.3 Watt Epistar Chip IP67 12MM Led Pixel Light , waterproof LED module
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB |
Outdoor 12mm RGB LED Pixel Light Waterproof IP67 0.3W 12V
| Product Name: | XH-HD1201P12 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
IP67 LED Pixel Dots Single Color 0.6W DC12V 30MM LED Point Light For Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
Outdoor Square LED Pixel Light 12mm DC5V RGB Full Color 0.3W For Advertising
| Product Name: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
DC5V 12V Square LED Pixel Light DMX512 RGBW Full Color 12mm 0.3W Small Point Light
| Product Name: | XH-MD1201P05/12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
Outdoor Decoration Permanent Lights RGB 30mm LED Point Light Source DC12V 0.75W LED Pixel Light
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
industrial outdoor LED Pixel Dots Single Color 0.6W DC12V 30MM LED Point Light For Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
SMD5050 DMX512 Control LED Point Light Source Mesh Screen for Outdoor Advertising
| Protection Class: | IP67 |
|---|---|
| Chip Color: | FULL COLOR |
| Function: | Advertising |

