All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Outdoor Trendy IP67 LED Grid Screen SMD3535 Point Light Source with 20mm Center Distance
| Usage: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Center Distance: | 20mm |
| Display Function: | Video |
Permanent Waterproof 20mm LED Point Light LED Mesh Screen for Outdoor Advertising
| Luminous Angle: | 160° |
|---|---|
| Chip Color: | FULL COLOR |
| Application: | Indoor And Outdoor |
Miracle Bean SMD Red Green Blue Yellow Warm White Single Color Waterproof IP67 9mm 12v Led Pixel Light
| Color Temperature(CCT): | 3500K (Warm White) |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC 12V |
| Diameter: | 9mm |
9mm Brightness Outdoor Waterproof LED Pixel Light With IP67 Protection
| Product Name: | XH-HD0901MY12 |
|---|---|
| Size: | 9mm |
| Power: | 0.2W |
Customized IP67 LED Point Light 2W 24V 40mm SMD3535 Outdoor RGBW
| Product Name: | XH-K4006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 40mm |
Miracle Bean 12mm LED Pixel Light RGB Waterproof IP67 0.3W 5V
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Miracle Bean 12mm RGB LED Pixel For Sign Letter Waterproof IP67 0.3W 5V
| Product Name: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 12mm |
Outdoor Waterproof 12MM LED Pixel Light IP67 0.3W 5V RGB
| Product Name: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Miracle Bean Green 9mm Outdoor Waterproof Pixel Light With IP67
| Product Name: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Size: | 9mm |
| Color: | Green |
Miracle Bean Led Point Pixel Light Outdoor DC12V IP67 0.3W Full Color RGB
| Model: | XH-G2001P126.1 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |

