All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2038 Products.
RGB SMD3535 Full color led pixel 30mm 12V 1W round waterproof led christmas lights with lens cover
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
Flexible Transparent Mesh LED Screen with CE RoHS Certification and P100 Pixel Pitch
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
3- 30mm 12V Outdoor Smart LED Point Light Source Aluminum Profile Permanent Programmable for Outdoor Lights Decoration
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
30mm DC12V RGB LED Pixel Module Full Color For Building Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |
Waterproof 100mm LED Point Light , 5W DC24V Outdoor Led With IP67
| Product Name: | XH-G10021P24-D1a |
|---|---|
| Size: | 100*68mm |
| Color: | RGB |
12V 24V Constant Voltage LED Power Supply 200W Waterproof IP67 Aluminium Alloy Shell
| Color: | Dark Grey |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
RGB Square DC5V 12mm Pixel Light WS2811 Waterproof IP67 UCS1903 Control
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
160 Degree Pixel RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Screen Video Strip with DMX512 Control
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
30mm Aluminum Profile RGB Waterproof IP67 Full Color Plastic Body Permanent Christmas Point Lights
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
DC24V 2.5A Constant Voltage LED Power Supply For LED Channel letter / RGB LED Pixel
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

