All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Outdoor 30mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Waterproof for Sports Field and Exterior Illumination
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
| Installation Type: | Surface Mounted |
Factory price multifunctional lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
7512 SMD5050 RGB LED Module, size:7512. Single Color Signage Light Outdoor Lens 0.72W Lights 12v IP65
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
7515 Full Color LED Module IP65 Waterproof for Storefront Signage Door Head Lighting
| Work Volt: | DC5V |
|---|---|
| Product Nmae: | 7515 LED Module |
| Lighttype: | Led Moudle |
Multi - Color 30mm Bridge Decorative LED Pixel Light DC 24V , RGB LED Pixel waterproof 1.5w for outdoor decoration
| Angle: | 120 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Ip Rate: | Outdoor IP67 |
Flat Christmas Square RGB Pixels Addressable 12mm DC5V 12V UCS1903 WS2811 SM16703 GS8208
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC5V 0.15W
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
Factory Direct Sale 25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Hight Quality 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Pixel H2503P12
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Lamp: | 3535 |
| Power: | 0.75W |
Landscape SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Pixel Module
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Protection: | IP65 |

