All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
WaterProof Decoration Led Pixel Module 100lm / W Unprogrammable 6smd 2835 High Brightness
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |
Point Lights DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip for Shopping Mall Hotel Decoration
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Type: | Point Light |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
50mm high-quality 24V RGBW dmx512 Christmas decorative pixel light
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Rgb Control: | RGB DMX512 |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
IP67 Waterproof 1.5W RGBW LED Pixel Point Light High Lumen Ferris Wheel Exterior Decoration Lamp
| Lighttype: | Point Light |
|---|---|
| Warrantly: | 3 Years |
| Chip Source: | SMD3535 |
40mm IP67 Waterproof 48V RGB LED Pixel Light Outdoor Landscape Lighting For World Cup Stadium Venue Decoration
| Chip Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Life Span: | 30,000hrs |
| Voltage: | 48V |
Smart WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Waterproof with 30,000 Hours Lifespan for Christmas Holiday Decor
| Model: | Led Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Storage Temperature: | -20℃- 60℃ |
48V Smart App Control IP67 Outdoor Point Lighting Pixel Point Light Source with PC Body
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Connector: | 3PIN JST Male And Female |
| Rated Power: | 1.5W |
Best products Single Color 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Outdoor 30mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Waterproof for Sports Field and Exterior Illumination
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
| Installation Type: | Surface Mounted |

