All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
SMD3535 RGB Supply Factory Price LED Light Module 0.75W DC12V
| Product Name: | XH-MZ7803S12 |
|---|---|
| Size: | 75*15*8.5mm |
| Power: | 0.75W |
12w DMX512 color ip65 waterproof outdoor decorative led light strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Ip Grade: | IP6 |
| Working Time: | 30000H |
DC12V Outdoor Waterproof LED Point Light , 1W LED Light With IP67
| Product Name: | XH-H3004P12-B1a |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Chip Source: | SMD3535 |
Square 12mm Pixel LED DMX512 RGB Full Color 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
DC 5V Digital Rgb Led Pixel , 12mm Programmable Led Module Lights
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
DC24V LED Decorative Lights , Single Color 38mm Programmable LED Pixel Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
3SMD DC12V 1W LED Pixel Light screw installation 30mm UV Protection
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Programmable Addressable 20mm LED Point Light Color Changing DMX512
| Input Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Lighing Source: | Epistar |
Color Programming RGB Led Point Light 12mm 5v 12lm Energy Saving
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |

