All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
IP67 12mm 5V RGB Full Color Led Modules Outdoor Advertising Lighting For Signs
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Miracle Bean IP67 Waterproof Point LED Light 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Color: | RGBW |
0.75W 6898 Smd3535 DC5V 30mm RGB Point LED Light IP67 Waterproof
| Product Name: | G3003S12 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Color: | RGB |
IP67 0.6W Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Single Color Point LED Light Outdoor
| Product Name: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Size: | 30*11.21mm |
| Color: | 1800-6500k |
DMX512 Rgb Point LED Light Miracle Bean Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Product Name: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Voltage: | DC24V |
Outdoor Decorations 24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000 |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
Aluminum Material Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display for Large Indoor Glass LED Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
High Brightness Square With Lense LED Point Light For LED Back Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Yellow IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm LED Backlight For Amusement
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Model: | G2001MY12 |

