All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
IC16716 DC 5V 9mm 0.1W Addressable Led Light String
| Rated Power: | 0.1W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC5V |
| IC Model: | IC16716 |
24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000hours |
|---|---|
| Power: | 10w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
Long lifetime 24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000 |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
24V 17mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Volt: | 24V |
|---|---|
| Led Quantity: | 48pcs |
| Power: | 12w |
IP67 Waterproof Power Supplies 12v 24V Or Led Driver LED LIGHT
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
Miracle Bean Waterproof LED Light Point RGB IP67 DC5V SMD5050
| Product Name: | XH-G2001P05(RGB)-J1e |
|---|---|
| Size: | 20*12mm |
| Working Voltage: | DC5V |
Miracle Bean LED Light Module Waterproof 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V RGB Flash
| Model: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.76W |
| IP Grade: | IP65 |
IP65 LED Lighting Module Waterproof 1.5W 65*11MM SMD2835 DC12V Single Color
| Model: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 1.5W |
| IP Grade: | IP65 |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 1W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Size: | 45*H23mm |
| Lamp Power: | 1W |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 2W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |

