All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
OEM RGB Addressable Light UCS2904 Channel Profile 24V 50MM IP67 Christmas Holiday Festival Outdoor LED Pixel Point Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
DC5V 0.3w Outdoor Epistar Chip Rgb 12mm Led Pixel Strings light IP67 sign
| Input Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Lighing Source: | Epistar |
Led Screen P83 Pixels Led Mesh Video Display
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
|---|---|
| Color: | Color |
| Panel Size: | Customized |
SMD5050 Point LED Light Outdoor Waterproof IP67 DC12V 0.4W RGBW
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.4W |
Miracle Bean 30mm SMD5050 DC12V IP67 LED Point Light Advertising Led Light
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Input Volt: | 12V |
DMX Control RGB Full Color SMD5050 DC12V LED Point Light For Building
| Work Temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell Material: | PC |
| Power: | 0.75W |
Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display Transparent Large Indoor Glass LED Display Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Full Color LED Light Module SMD5050 1.5W DC12V With 2 Years Warranty
| Product Name: | 7515-5050 |
|---|---|
| Size: | 75*15 |
| Chip Source: | SMD5050 |
DMX IP67 DC5V Waterproof RGB LED Point Light , Full Color 12MM Led Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Volt: | 12V |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |

