All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Waterproof Led Outdoor Spot Light 1.5 Watt SMD3535 DMX512 24V For Landscape
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP68 0.3W Waterproof 5V 12mm Square single color LED pixels LED point light source Christmas glow ball colored lights
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Color: | RGB |
LED Pixel Point Lighting DC15V 40mm Smart LED RGB 1W Permanent Outdoor Waterproof Decoration
| Product Name: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Factory Lighting 30mm Pixel 12v IP67 Outdoor Permanent Christmas Holiday RGB Led Pixel Point Lights
| Product Nmae: | XH-H3003P12(RGB)-B1 |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 0.75W |
1W RGB Permanent Led Christmas Led Pixel Point Light Waterproof Customized IP67 0.4W 5V 30mm for Outdoor Building Lighting
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
IP67 0.25W Blue DC12V 5050 20mm LED Pixel Light With 120 Beam Angle
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.12W |
| Lighing Source: | Epistar |
RGB Full Color SMD5050 DC12V 3 LED Point Light With DMX Controller
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
DC5V 0.15W Outdoor using IP67 Single Color LED Pixel Light for led channel letter Lighting
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.15W |
| Color: | White |
12V 5050SMD Led Sign Module 30mm RGB Full Color Fire Protection
| LED Qty: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Chip: | Epistar |

