All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Square 12mm Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Module Light
| Product Model: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
Square 12mm RGB Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Color: | RGB OR RGBW |
| Power: | 0.3W |
sample ordersSquare 12mm Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Module Light
| Product Model: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
Led Pixel Point Lights Customizable Multiple Colors Holiday Lights 30mm Waterproof Addressable RGB Aluminum Profile Light
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
12mm waterproof rgb full color led pixel light DC5V with IC for LED Controller Smart Color Changing
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
White 30mm LED Pixel Light DC24V IP67 CE Passed 30000H Lifespan
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Transparent Mask LED Point Light Single Color 0.6w 12v 30000H Life Span SMD3535
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
AB Differential LED Point Light DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Life Time
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean LED Point Light SMD3535 1.2w Single Color DC 24v CE ROHS Approval
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
RGBW Color DC12v Led Point Light PC Shell Glue Material 1-1.5w Long Lifespan
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1-1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

