All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Led Pixel 9mm 5V IP67 waterproof white single color in signboard
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Protection: | IP67 |
| Color: | White |
Miracle Bean High Strength Pc LED Pixel Light F5 Water Proofing Anti UV 5V EPISTAR Chip Material
| Material: | Pc+glue |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| Warranty: | 2 Years |
SMD3535 Point Light Source 1.5 Watt DMX512 RGB DC 24v High Brightness 160° Angle
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
High Brightness Indoor Spot Light Bulbs SMD3535 0.3w DMX512 RGB DC 5V Durable
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
2W Round Led Module SMD3535 RGBW DMX512 24V High Brightness 3 Years Warranty
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Cruises Decoration 0.1w 12mm Led Pixel String Lights
| Rated Power: | 0.1W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC05V |
| Color: | WHITE |
SMD3535 LED Pixel Point Light Aluminum Profile Track Lighting 40mm Single Color DC24V IP67 IP67
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
12mm DC5V RGB Full Color LED Pixel Light Outdoor with DMX512 Control
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB-Full Color |
12mm DC5V RGB Full Color LED Pixel Light For outdoor Sign lighting
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3w |
| Color: | RGB-Full Color |

