All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
30mmLED Pixel Point Light RGBW DMX512 Programmable IP67 Waterproof 12V LED Dot Light for Building Facade Landscape Decor
| Color: | RGB |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Led Type: | SMD3535 |
Waterproof LED Programmable Display 30MM Building / Bar Decoration
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection Class: | IP68 |
| Working Voltage: | DC12V |
Customized 1 Chip 5050 0.25w LED Point Light White Single Color 20mm Pixel LED
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25w |
| Lighing Source: | Epistar |
9mm Waterproof 0.1W LED Pixel Light , DC 5V Single Color Led String Light
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Power: | 0.12w |
12V IP67 Outdoor Lighting 0.8w 1800-6500K SMD3535 led Pixel dot light with waterproof
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
12v Led Point Light DMX512 0.75W RGB Color Waterproof For Large Pixel Screen
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.75w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Single Color Led Dot Lights 1.2W Addressable Matrix Bullet Pixel SMD3535 24V
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Building Amusement LED Pixel Dot Light DC24V 40mm Outdoor Digital LED Point Light
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | Ucs 512 |
| Application: | HOTEL/Building |
DC12V 12mm Led Pixel Point Light 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Outdoor Waterproof
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| IPgrade: | IP67 |
IP67 RGB Led Pixel Point Lights DC12V DMX512 30mm Smd3535 0.75W
| Product Name: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Power: | 0.75W |

