All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
30mm 0.75w Waterproof Ip67 Led Pixel Lamp 5050 Brightek Chip Ce Rohs
| Light Intensity: | 18000mcd |
|---|---|
| Working Power: | 0.75W |
| Chip: | Epistar |
IP68 Grade Waterproof LED Light For Amusement Indoor And Outdoor Decoration RGB Color
| Color: | RGB |
|---|---|
| Control Mode: | Remote Control, Switch Control |
| Ip Grade: | 68 |
Smd2825*3 Led Light Module Outdoor Waterproof Ip65 12v 1w Single Color
| Product Name: | XH-MZ7003M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| Lamp Power: | 1W |
Miracle Bean Outdoor Led Light Module Waterproof Ip65 12v 1w
| Lamp Power: | 1W |
|---|---|
| Power: | 12V |
| Packaging Details: | Four small boxes in a big box |
Multifunctional Lighting Products 15m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED Strip Light |
High quality Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Christmas LED Light RGB LED Pixel
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Application: | Advertisement |
| Lamp Body MateriaL: | PC |
20mm 12v LED monochrome waterproof pixel point light source billboard word pixel light
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Outdoor Decoration LED Light RGB LED Pixel
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Application: | Advertisement |
| Lamp Body MateriaL: | PC |
UV Protection 6pcs SMD 2835 Green Led Pixel Light For Edge Lighting
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Protection: | IP67 |

