All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Exterior Led Holiday Rgbw 12V Pixel Lights Track Christmas Lights 6000K Eaves Outdoor light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
20mm 5050 RGB Decorative Changeable Emitting Color LED Light Source Led Points Light Amusement Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
30mm 24V RGB LED IP67 Outdoor Programmable Point Lights for Landscape
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor IP67 36V Long Distance Waterproof 40mm Pixel LED Point Light Source White Emitting Permanent LED Pixel Light
| Lightsource: | LED |
|---|---|
| Wire Rod: | 4P Grey Flat Cable |
| Material: | Aluminum Alloy |
30mm Rgb Pixel Waterproof Led Module Led Point Lighting Outdoor Led Pixel
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Product Name: | LED Point Light |
Rgbw Lights Addressable Smart Exterior Led Outdoor Christmas Lights Pixel Point Light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
outdoor holiday lights IP67 Smart Wifi Controller House Exterior Led Lights Pixel Outdoor Holiday Lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Rgbw Lights Addressable Smart Exterior Led Outdoor Christmas Lights Pixel Point Light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Christmas Permanent Eaves Light RGB 25mm LED Point Light Source Outdoor Decoration Waterproof Pixel Light
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Light Source: | LED |

